Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович: не проіндексувавши виплати, влада залишає пенсіонерів вмирати з голоду

Індексацію пенсій відклали на два місяці
Влада залишила пенсіонерів вмирати з голоду, незаконно відклавши індексацію пенсій на два місяці. Таку заяву в ефірі програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» зробив лідер партії «За життя» та народний депутат Вадим Рабінович.

«Є закон України, в якому сказано, що пенсія має бути проіндексована. Пенсіонери, які і так пограбовані, повинні хоча б мати можливість вижити. Але уряд цього не робить, залишаючи пенсіонерів вмирати з голоду. І нікого за це не карають!» — обурився політик.

Він також зазначив, що збільшення мінімального стажу для виходу на пенсію — це чергова спроба перетворити українців на рабів, вимушених працювати «з ранку до вечора».
 
«Мінімальний стаж буде збільшуватися кожного разу на рік. Це означає, що, наприклад, в 26 році, для виходу не пенсію в 60 років потрібно 35 років трудового стажу. Таким чином вони створили клас рабів, які змушені орати з ранку до вечора», — упевнений депутат.

Лідер партії «За життя» також вважає неприпустимим, що українські чиновники виписують собі мільйонні премії і одночасно з цим піднімають тарифи на комунальні послуги для простих українців.

«Якими потрібно бути покидьками, щоб виписувати собі премії в десятки мільйонів доларів і при цьому піднімати тарифи для населення?! Коболєв (глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, — ред.) заявив, що не зберігає гроші на рахунках в Україні і перевів премію в 8 мільйонів доларів мамі в Сполучені штати. Тобто він перевів гроші в штати, щоб їх не конфіскували. Рева (міністр соціальної політики України Андрій Рева, — ред.) нещодавно сказав, що завдяки індексації, пенсія може вирости на 18,5%. Ось тільки проіндексувати ці пенсії уряд, порушуючи законодавство, забуло. У результаті і без того жебраків пенсіонерів залишили на ще на два місяці без індексації», — підсумував Вадим Рабінович.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж