Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Києві обрали голову політради партії «За життя»

На перший етап позачергового з’їзду політичної партії «За життя» до Києві прибули і делегати з Буковини
У Києві пройшов перший етап позачергового з’їзду політичної партії «За життя», скликаний головою партії народним депутатом України Вадимом Рабіновичем відразу ж після урядової ініціативи щодо нового підняття тарифів на газ для населення.
 
У ньому взяли участь представники обласних організацій політичної структури з усіх регіонів України, в тому числі і Буковини. Від Чернівецької області на з'їзд були делеговані Володимир Кедь, Олег Глухов, Руслан Адамович та Олеся Олар. 

«На з’їзді партії «За життя» були прийняті організаційні рішення. Обрано новий склад Політради. В результаті одностайного голосування на з’їзді головою Політради було обрано Віктора Медведчука», – розповів голова чернівецької обласної організації політичної партії «За життя», Володимир Кедь. 

Після з'їзду політичної сили, чернівецькі делегати були запрошені на ефір соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат», на 112 каналі. Під час якого взяли участь в голосуванні за кандидатів на перемогу в шоу. 

Переможцем соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» стала Ірина Майстер, саме вона і отримає місце в прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті.

Нагадаємо, впродовж 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» змагалися за право стати народним депутатом. 
У Києві обрали голову політради партії «За життя»

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж