Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Ефективний менеджер» – НКРЕ рекомендувала Каспруку звільнити попереднього керівника водоканалу

Комісія вважала, що Сергій Дзедзик не відповідає займаній посаді 
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан розповів, які першочергові завдання стоять перед новим керівником «Чернівціводоканалу» Борисом Максимюком. Насамперед необхідно зменшити кількість витоків, а також розпочати масштабний проект заміни мереж за гроші німецького кредиту.  

– Останнім часом для підприємства виділяли по 100 мільйонів гривень на рік. Це більше, ніж витрачали на ремонт доріг за останні три-чотири роки. Звичайно, там треба наводити лад. Сьогодні близько 100 витоків сталися в  місті. Тобто, якщо в день ліквідовувати по 5-7 витоків, за умови, що не буде нових аварій, це на місяць роботи. Потрібно оптимізувати всі витрати підприємства, усунути прориви і все відновити», – зазначив Василь Продан в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
 

Посадовець також зазначив, що попередня влада, зокрема й усунутий за бездіяльність міський голова Олексій Каспрук нічого не зробив, аби освоїти багатомільйонний кредит від німецького державного банку.

– Нині жодних реальних кроків щодо тендерів на заміну обладнання та труб не зроблено. Наразі лише готуємо документацію. Не знаю, чому це тягнеться вже 10 років. Думаю, що найближчі тендери можуть відбутися тільки навесні. Але цей проект нам потрібен, тим паче, що це не позика під майно громади, як в інших кредитах. Повернення боргу гарантує уряд.  І кредит під абсолютно низькі відсотки. Тож потрібно його реалізовувати, і таке завдання стоїть перед керівником водоканалу, – повідомив секретар міської ради.

Василь Продан розповів, що попередні керівники підприємства, яких призначав Олексій Каспрук, безвідповідально ставилися до своєї роботи, а одного з них Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕ) навіть рекомендувала звільнити через непрофесіоналізм, однак екс-мер приховав цю інформацію від депутатів міськради.

– Сергій Дзедзик та Анатолій Чабан не були чернівчанами, вони приїхали з Рівного, і до своєї роботи ставилися відповідно. Зокрема, не подали інвестиційні програми. Коли переглядав протоколи засідання НКРЕ, з’ясував, що комісія рекомендувала міському голові поставити перед депутатським корпусом питання про звільнення пана Дзедзика, як людини, яка не відповідає займаній посаді. При цьому, нам постійно розповідали, що це професіонал. Керівником водоканалу має бути людина, яка живе цим, яка проводить на роботі весь свій час і розуміє, що вона робить. Упевнений, що Борис Максимюк зі своїми завданнями впорається, – підсумував Василь Продан.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж