Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко

Її готові підтримати 21% тих, хто визначився з вибором та мають намір взяти участь у голосуванні
Згідно з результатами спільного соціологічного дослідження, проведеного зусиллями трьох соціологічних компаній (КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група Рейтинг), лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко, яка з різницею майже у два рази випереджає найближчих своїх конкурентів.

Юлії Тимошенко готові підтримати 21% тих, хто визначився з вибором та мають намір взяти участь у голосуванні. Володимира Зеленського підтримують 11%, Петра Порошенка – 10%, Анатолія Гриценка – 10%, Юрія Бойка – 9%, Олега Ляшка – 8%, Святослава Вакарчука – 6%, Євгена Мураєва – 5%. Рейтинг інших кандидатів – менше 5%.
Лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко
За останні півроку помітне зростання рейтингу Юлії Тимошенко. Також на тлі зменшення рейтингів Святослава Вакарчука майже вдвічі зріс показник Володимира Зеленського. У свою чергу, внаслідок появи у списку кандидатів Євгена Мураєва значно зменшився рейтинг Вадима Рабіновича.
Юлія Тимошенко в лідерах електоральних симпатій в усіх макрорегіонах країни, за винятком Донбасу, де вона поступається Юрію Бойку.
Антирейтинг політиків очолює Петро Порошенко – більше половини опитаних не проголосували б за нього за жодних обставин.
Лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко
Кожен п’ятий виборець вірить в те, що наступним президентом стане Юлія Тимошенко. У перемогу Петра Порошенка вірять 14% тих, хто має намір взяти участь у виборах. У те, що інші політики можуть зайняти найвищу державну посаду, вірять менше 4% опитаних. За останні півроку кількість тих, хто повірив у перемогу Юлії Тимошенко на президентських виборах зросла майже удвічі. Аналогічний показник Петра Порошенка майже не змінився.

За результатами моделювання другого туру Юлія Тимошенко перемагає в усіх імовірних електоральних парах. Натомість Петро Порошенко програє усім можливим кандидатам на вихід у другий тур.
 
Результати спільного опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг. Вибірка: 10 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).
 
Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та регіон проживання. Статистична похибка вибірки: не більше 1,0%. Терміни проведення: 19 жовтня – 2 листопада 2018 року

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж