Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Весільна афера-2: ведуча церемоній продовжує ошукувати чернівецьких наречених

Надія Медведчук відмовляється проводити весілля за кілька днів до торжества 
Новий скандал із чернівецькою ведучою весільних церемоній Надією Медведчук, відомою як Надін.

Ще у вересні чернівчани жваво обговорювали у суспільних мережах шахрайську схему, котру застосовувала ведуча щодо наречених. Вона брала завдаток та обіцяла провести церемонію. Однак, за три дні до торжества, Надін розповідала, що у неї кровотеча, потрібна операція, та пропонувала замість себе іншого ведучого.

Згодом з’ясувалося, що цього дня Надін проводила весілля іншій парі, а у людини, котру запропонувала замість себе, брала своєрідний відсоток за знайдену роботу.

Після викриття афери ведуча записала відео із вибаченням, хоча згодом із Instagram видалилася. Сторінку Надін відновила за два тижні.

Нині ж повідомлення про те, що ведуча взялася за старе, знову з’явилися у соцмережах.
Весільна афера-2: ведуча церемоній продовжує ошукувати чернівецьких наречених 
Як написала kristina_skrypnuk, напередодні їхнього весілля Надін заявила – їй погрожують, тож у день церемонії вона буде переховуватися вдома. Але може запропонувати колегу, котрий зробить усе так само добре, як і вона.
Весільна афера-2: ведуча церемоній продовжує ошукувати чернівецьких наречених
Наречені відмовилися та знайшли нового церемонімейстра самотужки. А згодом дізналися – Надін проводила весілля у іншої пари.
Весільна афера-2: ведуча церемоній продовжує ошукувати чернівецьких наречених
«Людина не тільки два роки втиралася в довіру до всіх ведучих Чернівців, завоювала собі авторитет в цій сфері, завдяки іншим, а найстрашніше, що нагло брехала в очі! Коли була перша хвиля її афер, божилася що помилилася, а тут, ситуація за ситуацією, коли я сказала їй в лице, що з нею щось не так, що скільки можна робити такі жахливі речі, вона заблокувала мене в інстаграм! Шановні наречені, дивіться кого Ви обираєте собі на весілля! @nadinka5 втратила довіру не тільки в тій сфері, де працює, а довіру тих людей, яких називала друзями, брехала в лице, прикривалася юристом! Її пости в інстагарам, що вона приймає замовлення на 2019, просто шокують всіх ведучих! Бред! Останнє, що я їй написала, щоб вона звернулася до лікаря! Ганьба тобі, Надін! Ти своєю жагою до грошей втратила все! Тобі не місце серед ведучих Чернівців...», – написала відома ведуча Ірина Радуляк. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж