Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Асфальт у таку погоду ми не укладаємо», – Продан

У місті виконують лише ті роботи, які дозволяє температурний режим Роботи з ремонту доріг у місті, зокрема на вулицях Мікулі, Героїв Майдану та проспекті Незалежності проводять із дотриманням державних будівельних норм. Про це заявив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.
 
– На проспекті жодних робіт із асфальтування не ведуть. Якщо Олексій Павлович (Каспрук, – авт.) заявляє про те, що там кладуть асфальт, пропоную йому вийти з «Чічері» та подивитися власними очима на роботи. На проспекті нині лише викладають бордюри. Державні будівельні норми (ДБН, -авт.) дозволяють укладати їх при температурі до -5 градусів. Нині +1 … 0, тому всі роботи, які можуть відбуватися при такому температурному режимі, ми робимо і нічого нас не буде зупиняти, – каже нинішній очільник міста.
 
За словами Василя Продана, під час візиту до Чернівців мера Львова Андрія Садового запитали, коли у Місті Лева розпочинають роботи з ремонту доріг. Пан Садовий відповів, що цей процес у Львові ніколи не припиняють. Узимку виконують роботи, які дозволено проводити при відповідному температурному режимі. Зокрема, це заміна основи, мереж та укладання бордюрів.

  
 
– Ми намагаємося дотримуватися таких же принципів. А для тих, хто уважно слідкує за дотриманням державних будівельних норм та вишукує неточності в нашій роботі, хочу сказати, що для Каспрука кращими ДБН було нічого не робити. Нічого не роблячи, він і неточностей у дотриманні норм не допускав. А ми і далі робитимемо ті роботи, які нам дозволяє погода та державні будівельні норми, – каже Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж