Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Олександр Бойченко у Чернівцях презентує свою нову книгу

Фото: zbruc.eu
Презентація «Країни за Збручем» відбудеться 6 грудня
6 грудня у Літературному целанівському центрі (Чернівці, вул. О. Кобилянської, 51) Олександр Бойченко презентує свою нову книжку «Країна за Збручем», що вийшла у «Видавництві 21». 

Книжка «Країна за Збручем» – це збірка новелістичних есеїв та есеїстичних новел, які Олександр Бойченко впродовж двох останніх років писав для сайту zbruc.eu та журналу «Країна».

Олександр Бойченко у Чернівцях презентує свою нову книгу

За словами автора, «Країна за Збручем» – це книжка-міст. Просто міст між текстами, що публікувалися в країні по два боки Збруча. Але це також кладка між різними жанрами й стилями, віадук між трагічним і комічним, тунель між ліризмом і сарказмом, понтон між приватно-побутовим і соціально значущим, шляхопровід від літератури до публіцистики і назад. Одне слово, все більш-менш так само, як у семи попередніх збірках автора, хоч і трохи інакше».

Олександр Бойченко, «Видавництво 21», Літературний целанівський центр запрошують 6 грудня шанувальників гостроінтелектуальних літературно-публіцистичних відчуттів та незабутніх літературних краєвидів на прогулянку віадуком між трагічним і комічним – і з задоволенням, і не без моралі.
 
Початок о 19:00.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж