Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рада ухвалила вбивчий для людей бюджет-2019 на догоду МВФ

Інакше Міжнародний валютний фонд відмовив би в черговому транші. Верховна Рада України ухвалила Державний бюджет на 2019 рік, який є вбивчим для людей і написаний винятково щоб догодити Міжнародному валютному фонду. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.
 
За словами політика, депутати поспішали отримати черговий транш від міжнародної фінансової організації.

 «Їм потрібно було прийняти Держбюджет на 2019 рік, як можна швидше, інакше Міжнародний валютний фонд відмовив би в черговому транші. А це 3,9 мільярда доларів. Дуже хороший шматок, який ще можна встигнути розпиляти до виборів. А віддавати гроші доведеться нашим дітям і онукам!» – заявив політик.

За його словами, нинішнє прийняття бюджету стало черговим доказом того, що чинна українська влада працює не на благо народу, а на догоду закордонним кураторам. При цьому влада не рахується з проблемами ні пенсіонерів, які насилу виживають на мізерні пенсії, ні молоді, яка не бачить тут перспектив і масово виїжджає за кордон у пошуках кращого життя. «Для цієї влади головне – встигнути дограбувати Україну! Ось цифри, які переконливо доводять, що Бюджетом-2019 влада збирається добити українців і остаточно розорити країну. У Бюджеті-2019 заплановано зростання прожиткового мінімуму на цілих 9,4%. У реальних грошах це виглядає смішно. У липні 2019 року його підвищиться з 1777 до 1936 гривень. Тобто на цілих 159 гривень. А в грудні наступного року його піднімуть на 91 грн – до 2027 гривень! Прожити на ці гроші в Україні вже зараз неможливо!», – висловив обурення парламентар. 
 
Він підкреслив, що мінімальна зарплата при цьому виросте всього на 38 гривень в місяць. Ще гірша ситуація з пенсіями – через затримку індексації люди три місяці не отримуватимуть перераховані пенсії, але і після перерахунку, за словами народного депутата, вони залишаться мізерними.
 
«А тепер найцікавіше. Навіть ці принизливі і знущальні підвищення насправді – фікція, оскільки вони не враховують інфляції. У Бюджеті-2019 вона передбачена в рамках 7,4%. Це дуже оптимістичний прогноз, і будь-який розсудливий економіст просто посміється над цією цифрою.

Якщо ми проаналізуємо поточну економічну ситуацію, то зрозуміємо, що в кращому випадку інфляція за 2019 рік досягне 10%. Тобто все «підвищення», на яких так піаряться урядовці і депутати, – просто нахабна брехня! Скажіть, невже ви дійсно знову будете за них голосувати?!», – підсумував Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж