Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Колишній керівник департаменту економіки отримав 600 тисяч зарплати, попрацювавши лише день, – Продан

Знаючи, що Степан Руденко вирушає до лав Збройних сил, Каспрук все одно призначив його на посаду із зарплатнею у 30 тисяч на місяць Степан Руденко на посаді директора департаменту економіки отримував зарплатню в розмірі 30 тисяч гривень. При цьому пропрацював він лише один день. Про це у програмі «Тема дня» на телеканалі «UA: Буковина» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.
 
– Він з’явився кілька днів тому та заявив, що хоче продовжити працювати на посаді очільника чи то департаменту економіки, чи то майбутнього департаменту розвитку. Насправді ситуація полягає в тому, що він пропрацював керівником департаменту 1 день. Тож це рішення представники попередньої влади ухвалили виключно для того, щоби він отримував зарплатню і в Збройних силах, і в міській раді, де вона сягала 30 тисяч гривень, – каже Василь Продан.
 
При цьому, за словами нинішнього очільника міста, Степан Руденко не підписав жодного документа.
 
– Його призначили фіктивно. Виключно для того, щоби він з кишень чернівчан отримував додатково 30 тисяч гривень, не працюючи жодного дня. Адже екс-мер Каспрук знав, що людина повинна була йти найближчим часом до лав Збройних сил. Проте все одно призначив його на високооплачувану посаду, – каже Василь Продан.
 
Відтак, за словами секретаря міськради, за цей час Степанові Руденку виплатили 600 тисяч гривень зарплати, як керівнику департаменту економіки.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж