Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Українці змінили свої політичні вподобання

У лідери рейтингу вирвався Зеленський, а Порошенко наздогнав Тимошенко
 
Із початку року виборці мобілізувалися. Майже 85% (проти 76% у грудні) опитаних зазначили, що однозначно, чи скоріш за все, мають намір взяти участь у виборах Президента України. Найвищі темпи росту охочих голосувати зафіксовано на Півдні та Сході країни. Такі дані оприлюднила Соціологічна група «Рейтинг».
Українці змінили свої політичні вподобання 
Лідером президентського рейтингу є Володимир Зеленський, якого підтримують 25,1% тих, хто визначився та має намір голосувати. Другу позицію ділять між собою Петро Порошенко (16,6%) та Юлія Тимошенко (16,2%). За Юрія Бойка готові віддати свої голоси 11,3%, Анатолія Гриценка – 7,7%, Олега Ляшка – 5,6%, Євгена Мураєва – 2,5%, Ігоря Смешка – 2,5%. Майже по 2% набирають Олександр Шевченко, Руслан Кошулинський та Олександр Вілкул.
 
Протягом останнього місяця зріс рейтинг В. Зеленського, П. Порошенка та Ю. Бойка. А підтримка Ю. Тимошенко дещо зменшилася. Електоральні показники інших кандидатів не зазнали відчутних змін. Водночас, протягом останнього місяця відчутно зросла частка респондентів, які не визначилися з вибором (з 15 до 25%).
 
В. Зеленський має кращі електоральні позиції серед виборців Півдня та Сходу, є лідером електоральних рейтингів у містах України. П. Порошенко лідирує на Заході країни. Ю. Тимошенко зберігає найкращі позиції в Центрі, де ділить першість з В. Зеленським.
Українці змінили свої політичні вподобання 
24% опитаних вважають, що наступним президентом буде П. Порошенко. У перемогу Ю. Тимошенко вірять 19%, В. Зеленського – 17%. Протягом січня значно зросла віра у перемогу Зеленського. Також позитивну динаміку у цьому рейтингу мають показники Порошенка. Водночас, показники Тимошенко залишилися на рівні грудня.
 
Молодь переважно вірить у перемогу Зеленського, а люди старшого віку – у  перемогу Порошенка і Тимошенко.
Українці змінили свої політичні вподобання
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж