Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

20-річного чернівчанина засудили до п’яти з половиною років в’язниці за крадіжку телефона

Проблеми із законом у молодого чоловіка виникають не вперше 
Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 20-річного чернівчанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2  ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно).

Встановлено, що у вересні 2017 року раніше судимий молодик, під час випробувального терміну за попереднім вироком суду, знову вчинив на території обласного центру крадіжку – вкрав мобільний телефон, чим завдав потерпілому матеріальної шкоди на суму понад 2 тисячі гривень.  

Суд призначив 20-річному молодику покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі, частково приєднавши невідбуте покарання за попереднім вироком суду. Однак, обвинувачений не погодився з таким рішенням суду, оскаржив його до суду апеляційної інстанції та просив його виправдати.

Апеляційний суд Чернівецької області погодився з доводами Чернівецької місцевої прокуратури щодо винуватості 20-річного чернівчанина у вчиненні інкримінованого йому злочину та залишив вирок суду без змін, чим підтвердив справедливість призначеного покарання.

Чернівецька місцева прокуратура
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж