Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинка Оксана Продан очолила топ-10 депутатів-реформаторів


Вона посіла перше місце за прийнятими реформаторськими законами
Реанімаційний Пакет Реформ підвів підсумки співпраці з народними депутатами. Згідно оприлюднених результатів, перше місце за прийнятими реформаторськими законами займає Оксана Продан. Всього в топ-10 увійшли по три представники БПП і Самопомічі, двоє радикалів і по одному депутату від Народного фронту і «Батьківщини», пише видання Главком.

Ці дані у себе в Фейсбуці опублікував експерт реанімаційному пакету реформ Ярослав Юрчишин. За його словами, однозначним лідером за прийнятими законопроектам спільно з РПР є народний депутат Оксана Продан (Блок Петра Порошенка). На її рахунку 8 законопроектів. У трійці лідерів також перебувають Тетяна Острикова з «Самопомочі» та Олег Ляшко (Радикальна партія Олега Ляшка). У них по 6 прийнятих законопроектів.
 
Буковинка Оксана Продан очолила топ-10 депутатів-реформаторів
Що стосується розроблених проектів документів, то за цим показником лідирує Віктор Чумак з Блоку Петра Порошенка. У нього 18 розроблених законопроектів разом з РПР. У Оксани Продан 16 законопроектів, у Ганни Гопко («Самопоміч») – 15 законопроектів. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Главком