Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Порошенко натякнув на проведення наступної хвилі мобілізації в Україні


Фото: Міністерство інформації
На його думку, військова загрозі зі Сходу існуватиме ще декілька десятиліть
Україна збільшуватиме кількість контрактних військових, проте найближчим часом мобілізацію до зони АТО буде подовжено. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Харківщину, написала його прес-служба на офіційній сторінці глави держави у Twitter. 

Ми, безумовно, будемо збільшувати контрактну складову у формуванні українського війська, і, перш за все, мова йде про ті підрозділи, які нестимуть службу в зонах підвищеного ризику, недалеко від кордону з Росією, там, де потрібні спеціальні знання... Але в найближчій перспективі призов і мобілізація будуть збережені, - наголосив він. 

 
До того ж Порошенко спрогнозував, що військова загрозі зі Сходу існуватиме ще протягом декількох десятиліть, тому кожне покоління українців повинне мати армійський досвід. 
«Військова загроза зі сходу – це зрима перспектива на десятиліття вперед, ця загроза не пройде найближчим часом, і кожне нове покоління повинно мати армійський досвід. Тільки уявімо, що було б, якби в минулому році у нас не було б чоловіків з попереднім досвідом служби в армії. Адже тільки в шості, і швидше за все, не останній, хвилі мобілізації повістки прийшли тим, хто раніше не служив або не вчився на військових кафедрах», – додав президент України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно