Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Лук’яна Кобилиці у зоні зсуву хочуть звести будинок із підземним паркінгом


Фото: Руслана Козлова
Люди виступають проти будівництва та стверджують - воно незаконне До депутата міської ради Олени Калмикової звернулися мешканці вулиці Лук’яна Кобилиці з протестом проти незрозумілого будівництва на зазначеній вулиці.  Про це вона повідомила під час сесії Чернівецької міської ради.
 
- Люди зібрали уже близько 50 підписів проти будівництва на  вулиці Лук’яна Кобилиці, 80-А.
Це ділянка землі трохи вище вул. Ольжича. Раніше там був сквер і спортивний майданчик. 
Так от, як з’ясувалося, мешканці вулиці нічого не знають про забудовника, інформації про те, хто і що саме будує, немає. Я дізналася про все тільки через департамент. 
 
- У 2009 році цьому таємному забудовнику надали землю в оренду для будівництва дитячого майданчика, а вже у 2013 -му людина отримала дозвіл на цей план, у якому, зокрема, декларується житлова будівля і підземний паркінг.  Навколо запланованої забудови – справа і зліва – старі австрійські будинки, які обов’язково дадуть тріщини, - обурюється депутат міської ради. Окрім того, це зсувна зона. 

- Я розумію, що у людей, які мають гроші, безкінечні бажання. Але це дуже егоїстично, бо забудовник не думає, що буде з навколишніми спорудами та людьми, які тут живуть.
 
У нас триває «будівельний безпридел».  Чомусь таких забудовників не зупиняє департамент. Прокуратура має перевірити законність зведення паркінгу на даній ділянці, - переконана пані Олена.
 
Олена Калмикова додала, що з приводу будівництва на Лук'яна Кобилиці люди зверталися і до міського голови Олексія Каспрука.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно