Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині, виявляється, немає проблем із незаконним вивозом лісу


Комісія держлісагентства перевірила лісгоспи Буковини

З 14 по 20 серпня комісія, сформована Державним агентством лісових ресурсів України, перевіряла 7 держаних лісогосподарських підприємств Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
За результатами перевірки встановлено, що обсяги використання лісосічного фонду головного користування не перевищують річну розрахункову лісосіку. Факти заготівлі деревини на лісових ділянках без спеціального дозволу не підтверджено. Також проведено контрольні переліки по пнях на ділянках лісовідновних рубок та вибіркових санітарних рубок 2015 року площею 28,3 га, при яких не виявлено незаконних рубок дерев.
При обстеженні ділянок лісу в чотирьох лісництвах виявлено незначний обсяг незаконних рубок - 25 кубометрів деревини.
Нагадаємо, що проблему незаконного вивозу лісу з Буковини неодноразово підіймали громадські активісти, протестуючи під стінами ОДА та перевіряючи товарні вагони з деревиною, а також народні депутати. 
Проте обласна влада надає перевагу у черговий раз закрити очі та довіритися висновкам комісії, діяльністю якої активісти також не були задоволені.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно