Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Німецький режисер та актор проведе у Чернівцях лекцію

Фото: dzestratalks.org
Франк Бобран розповість про естетику перформативного
У середу, 2 вересня, в Literatur Cafе́ (Центральна пл., 10) відбудеться лекція Франка Бобрана "Естетика перформативного".
 
Захід розпочнеться о 18:00.
 
 
 Франк Бобран — німецький перформансист, режисер та актор.
Стажувався як режисер медіа в інституті "IComm” (м. Гайдельберг), педагог театру в Академії м. Ремшайд, у Центрі практики театру "toc” м. Ганновер. Також у бразильського режисера Аугусто Боала, театрах "Le Théâtre du Soleil” і "Grotowski Laboratorium”.
Брав участь у навчанні майбутніх педагогів театру в співпраці з Shakespeare Company (Бремен) та Theaterwerk Albstedt. Зараз є керівником освітнього дому Bredbeck – Bildungsstätte des Landkreises Osterholz, викладачем у галузі культурної освіти.
Режисер і автор театральних, мультимедійних та кінематографічних робіт, зокрема для таких радіостанцій, продюсерських центрів і театрів як Radio Bremen, Trifilm GmbH, Asap GmbH, Stadttheater Hildesheim, театру Osterholz, "Teatre du pain”, "Malik Theater”, CLAC Padua.
Автор та актор у бременському кабаре "Verschärfte Himbeerbrause”, музичних гуртах "Cowpokes” та "I Crucchi”, ансамблі духових інструментів "Lauter Blech” і театрі "Junge Bühne Hildesheim”.
Художній керівник театральних та перформативних проектів в Німеччині та закордоном.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж