Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські школярі навчатимуться за новими полегшеними програмами

Про це говорили у програмі «Новини о шостій» на радіо 100 FM Розвантаження навчальних програм для учнів 4-7 класів та зменшення кількості годин із окремих предметів – такі новації чекають цього року на буковинських школярів. Про це у програмі «Новини о шостій» на радіо 100 FM розповіла головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти управління освіти і науки департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко.
 
Водночас заступник директора з виховної роботи чернівецької гімназії №5  Галина Абрам’юк розказала – вчителі і учні нині стикаються із тим, що є дуже багато матеріалу, який не відповідає віковому рівню дітей. Наприклад, програма 7-8 класу із біології, яку викладає пані Абрам’юк,  передбачає знання азів латинської мови, оскільки різноманітні класифікації подають по-латині. Тож полегшення навчальних планів було би дуже доречним.
Гості студії також обговорили виклики та завдання сучасної системи освіти.
 
У програмі «Новини о шостій» на радіо 100 FM ведуча Любов Смолдирєва із гостями студії щодня обговорюватиме найактуальніші для Чернівців питання.
Слухайте програму о 18.00.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж