Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині 13 авто з небезпечним вантажем були технічно несправними


Ще 11 машин були неправильно укомплектованим для таких перевезень

Перевірка автомобілів із небезпечним вантажем у Чернівецькій області, як і по всій Україні, тривали з 5 до 30 серпня поточного року.
Метою операції була перевірка дотримання перевізниками вимог правил транспортування небезпечних вантажів, - повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України у Чернівецькій області.
Під час місячника працівники УДАІ УМВС України в Чернівецькій області здійснювали посилений контроль за дотриманням законодавства водіями транспортних засобів із небезпечними вантажами, перевіряли наявність у них необхідних документів, комплектацію транспортних засобів та технічний стан.
Загалом, було перевірено 231 такий транспортний засіб. У 13 автомобілів виявили технічні несправності. Ще 11 не були укомплектовані відповідно до вимог нормативних документів.
За допущені порушення Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та вимог ПДР стосовно водіїв даної категорії автотранспорту було складено 37 адміністративних протоколів. Окрім цього, до адміністративної відповідальності притягнуто 9 посадових осіб.скачать dle 10.5фильмы бесплатно