Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Фищуку нагадали, що вішати кондиціонери на будівлю ОДА – незаконно

Вони псують автентичний вигляд пам’ятки на вулиці Грушевського, 1
Минулого тижня promin.cv.ua повідомляв, що на будівлі ОДА з’явився ще один кондиціонер. У облдержадміністрації тоді заперечили – прилад не новий і висить там давно, його просто повернули на місце після ремонту.

Однак чи нового, чи старого – кондиціонера узагалі не мало би бути на фасаді пам’ятки архітектури національного значення, якою є колишній палац Юстиції.

Новину жваво обговорювали у соцмережах. Висловила свою думку і начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова.
«Питання вентиляції приміщень треба вирішувати сучасними методами і комплексно. Є цікаві німецькі проекти влаштування внутрішніх вентиляційних систем, з якими ми працюємо у дитячих садках і школах», – написала вона.

Пані Пушкова також направила голові ОДА Олександру Фищуку листа, у якому нагадала про заборону розміщення технічних елементів на головних фасадах будівель та споруд, а також бокових фасадах стін, видимих зі сторони вулиць та площ, які розташовані у межах історичних ареалів м. Чернівців.
Кондиціонери рекомендовано демонтувати, як такі, що псують автентичний вигляд будівлі на вулиці Грушевського, 1.

Фищуку нагадали, що вішати кондиціонери на будівлю ОДА – незаконно
Фищуку нагадали, що вішати кондиціонери на будівлю ОДА – незаконно скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж