Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» перемогла на виїзді «Енергію»

Переможний гол забив Тарас Сивка

Суперником чернівецької «Буковини» у 8 турі першості України стала команда «Енергія» (Нова Каховка). У цьому виїзному поєдинкові тренерський штаб чернівецького колективу не міг розраховувати на досвідченого капітана «Буковини» Степана Маковійчука, який зазнав травми.

У перші хвилині матчу перевагою володіли підопічні Віктора Мглинця. На 8 та 10 хвилинах гри на ударну позицію виходив півзахисник «Буковини» Антон Батрак. На жаль, у цих ігрових епізодах вразити ворота суперника Антонові не вдалося. А ось на 12 хвилині гри Антон Батрак таки відзначився результативним ударом.  Альберт Зінченко зробив простріл з лівого флангу, воротар «Енергії» відбив м’яча кулаками, а Батрак, який перебував у районі  одинадцятиметрової позначки, головою відправив шкіряну кулю у ворота господарів. Антон Батрак забив свій третій гол у сезоні.

На 14 хвилині зустрічі після подачі Альберта Зінченка небезпечно пробивав по «рамці» «Енергії» Олег Дмитренко. На «постріл» Олега з двадцяти метрів зреагував воротар «Енергії», який перевів м’яча на кутовий. Через 8 хвилин шанс зрівняти результат мав суперник. На щастя, м’яч після удару гравця «Енергії» оминув ворота «Буковини».

На 30 хвилині знову виникла небезпека поблизу воріт нашої команди. Після удару гравця «Енергії» м’яч летів у «девятку» воріт «Буковини». Воротар Володимир Мельниченко врятував нашу команду від голу.

На жаль, на 37 хвилині гри травмувався півзахисник чернівчан Альберт Зінченко, якого замінив Дмитро Луцюк.

Під завісу першого тайму шанси відзначитися мали гравці «Буковини» Ярослав Матвіїв і Роланд Расель Білала.  Після ударів гравців нашої команди м’яч влучав у захисників господарів поля.

На початку другого тайму гравцям «Енергії» вдалося зрівняти результат. На 51 хвилині матчу Дмитро Луцюк програв боротьбу суперникові, а Сергій Цибульський влучно пробив з лінії штрафного майданчика. Через 4 хвилини шанс вразити ворота суперника мав захисник Олексій Майданевич. Олексій вийшов на «побачення» з голкіпером «Енергії», який зумів зреагувати на удар нашого гравця.

На 62 хвилині  гри штрафний виконував Тарас Сивка. На жаль, у ворота Тарас не влучив. Через 7 хвилин на вістрі атаки опинився той же Сивка. Наш гравець не зміг влучити у ворота суперника. Шанси оформити дубль мав Антон Батрак.  Спочатку Антон не зміг влучити у «рамку», а потім на «постріл» Батрака зреагував голкіпер суперника.  А згодом підопічні Віктора Мглинця таки забили переможний гол. Героєм матчу став Тарас Сивка, який завдав влучного удару головою з лінії воротарського майданчика. Мяч від поперечини потрапив у сітку воріт «Енергії».

«Буковина» перемогла з рахунком 2:1 та посідає у друголіговій першості України п’яте місце. 20 вересня підопічні Віктора Мглинця гратимуть у рідних стінах із командою «Арсенал-Київ», яку тренує болгарський фахівець Ангел Червенков. Гра «Буковина» - «Арсенал-Київ» розпочнеться о 16 годині.

«Енергія» (Нова Каховка) – «Буковина» (Чернівці) – 1:2 (0:1)

12 вересня.  Нова Каховка. 400 глядачів.

Арбітр – Москаленко (Київ), асистенти арбітра – Котубей (Виноградів, Закарпатська область), Семанюк (Івано – Франківськ), четвертий арбітр – Бакулін (Нова Каховка), спостерігач арбітражу – Кубяк (Київська область).

Стартовий склад «Буковини»: Мельниченко, Рафальський, Сивка, Темерівський, Музиченко, Майданевич, Дмитренко, Батрак, Зінченко, Білала, Матвіїв.

На заміну виходили: Луцюк, Рябий, Осадчий.

Голи: Батрак (12), Цибульський (51), Сивка (89).

Попередження: Батрак (29), Носов (70), Луцюк (77), Осадчий (90+3).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

купити квартиру Чернівці

23:36
Режисерка Марина Богомаз розповіла про премʼєру вистави «Казки на поді» у Чернівцях
ВІДЕО
23:09
У 70 років став рекордсменом «Книги рекордів України»
22:41
Розвиток прикордонної інфраструктури: у Чернівцях відбулась українсько-румунська конференція
21:13
Ціною власного життя захищали Батьківщину: буковинці прощаються з відважними Героями
ВІДЕО
20:46
У Чернівцях сім’ям загиблих героїв вручили посмертні нагороди
ВІДЕО
20:11
Учень Чернівецького ліцею №1 увійшов до національного фіналу Міжнародної Економічної Олімпіади