Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Парковка у центрі Чернівців перетвориться на парк

Фото: facebook
18 вересня на Центральній Площі працюватиме вулична кав'ярня та бібліотека
18 вересня у Чернівцях проведуть День ПАРКування. Його організовують у рамках кампанії Європейський тиждень мобільності.
За словами координатора європейського тижня мобільності у Чернівцях Тетяни Лебухорської, на півдня парковка у центрі Чернівців перетвориться на парк.
 
- Слово "паркування" у нас має асоціюватися не з парковкою, а зі словом "парк". Ми створимо міні-парк на популярному для паркування місці – на Центральній площі. У п'ятницю ми покажемо, як головні вулиці міста виглядатимуть без машин, - розповіла пані Тетяна.
 
Так, 18 вересня, на Центральній Площі 9, діятиме вулична кав'ярня та бібліотека. Окрім цього, організатори обіцяють, що звучатиме приємна музика.
Початок події - о 15.00.

День ПАРКування започаткували в 2005 році у Сан-Франциско, після чого він перетворився у міжнародний рух за участі найпрогресивніших міст світу. Щороку у вересні вибрані паркувальні лоти у містах перетворюють на маленькі парки. Метою Дня ПАРКування є повернути людям публічний простір, який щодня присвоюють собі порожні запарковані машини.

День ПАРКування проходить в рамках кампанії Європейський тиждень мобільності.
Європейський тиждень мобільності щороку святкують з 16 по 22 вересня у понад 2 000 міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту, велосипедів і пішохідних зон – збільшувати. Слоган ЄТМ-2015 – «Обирай. Змінюй. Поєднуй».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж