Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Без перепусток до Чернівецької ОДА простим буковинцям - зась?

Фото: Надія Бабинська
Місцеві журналісти та активісти обурені системою перепусток у будинку з левами
Уже більше року до чернівецької обласної державної адміністрації, яка гучно заявляє про відкритість влади, без перепустки не пройти ані пересічним буковинцям, ані журналістам, котрі, власне, ідуть туди з метою висвітлити місцеві події.

Декілька разів це питання піднімали місцеві активісти, проте ні до яких дій керівництво ОДА тоді так і не вдалося.
 
Наразі на вході до будинку з левами стоять охоронці, які, як пишуть чернівчани, «далекі від відкритості».
Так, активістка Надія Бабинська у соцмережі повідомила, що місцеві журналісти обурені такою системою перепусток.
 
«Біля нас, журналістів, які вимагали надати підстави непропуску без посвідок людей, документ, зібрались і інші люди, обурені такою системою перепусток, - пише вона.
Надія Бабинська розповідає: "чоловік на вході послатись чи показати конкретний документ не зміг, сказавши, аби йшли у відділ звернень і писали заяву, якщо нас щось не влаштовує".
 
 - Знаю, що на фб вже піднімалось це питання. Тому ото хочу запит написати, потім пропоную журналістам/журнорганізаціям звернутись до керівництва ОДА/облради щодо таких штучних перешкод в доступі до приміщень. Ну і звернусь до юристів за порадами.
У facebook чернівчани жваво обговорюють цю тему. Так, журналісти розповідають, що "охоронці" окрім того, що вимагають показати посвідчення, "намагаються поритися у сумках".
"Нещодавно - перед сесією ті дядьки намагались пошаритись у сумці, мовляв, чи нема там заборонених предметів. Посвідчення всеукраїнського каналу їм до одного місця. Не сперечався, бо запізнювався. На днях спробую зайти", - пишуть представники ЗМІ.

Окрім цього, до будинку з левами не хочуть просто так, без посвідчення, пропускати і колишніх держслужбовців, які декілька місяців тому звільнилися з ОДА.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж