Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Боксери клубу «Колізей» відзначилися у Вінницькій області


Фото: vk.com

Буковинці здобули 5 нагород

Команда боксерського клубу «Колізей» взяла участь у IV Всеукраїнському турнірі з боксу, який відбувся у місті Іллінці Вінницької області. На змагання також прибули команди з Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Київської, Житомирської, Волинської, Черкаської, Тернопільської, Хмельницької областей, а також команда Придністров’я. Турнір організував тренер місцевого клубу «Атлант» Олег Дяченко.

Майже 120 спортсменів змагалися у вікових категоріях від 1993 до 2007 років народження. Відкриття турніру відвідав чемпіон світу з боксу серед професіоналів за версією WBA у категорії до 66,7 кг Юрій Нужненко. Минулими роками змагання відвідували відомі боксери В’ячеслав Узелков та Сергій Дзиндзирук.

Команді чернівецьких тренерів Олександра та Едуарда Погодіних, яку представляли 7 спортсменів, вдалося здобути 5 призових місць. Перше місце «Колізею» приніс 19-річний Богдан Кравчук, який у вирішальному поєдинкові переміг боксера з Новоград-Волинського. Справедливої перемоги у ваговій категорії 52 кг 14-річного Степана Вигнана позбавило неоднозначне суддівське рішення на користь місцевого спортсмена. Як наслідок, Степан посів друге місце. Друга сходинка також дісталася Вадиму Гойтенюку(1999 р. н., 60 кг).  Треті місця принесли команді «Колізей» Дмитро Касумов (1994 р.н.) та наймолодший призер - Роман Борщ (2001 р.н.) На аматорському ринзі дебютували наймолодші «колізеївці» Микита Шух (2007 р.н.) та Олександр Мустеца (2008 р.н.). 

Боксери клубу «Колізей» відзначилися у Вінницькій області
Боксери клубу «Колізей» відзначилися у Вінницькій області

скачать dle 10.5фильмы бесплатно