Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинець Вадим Олійник може відмовитися від участі у "Новій хвилі"

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: viva.ua
Організатори пісенного конкурсу заборонили виконувати хіт країни

На музичному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля» Україна традиційно представить своїх вокалістів. Особливу надію меломани покладають на колишнього учасника гурту «ДіО.Фільми», буковинця  Вадима Олійника.

Вадим Олійник не хвилюється з приводу можливого бойкоту після виступу на цьому конкурсі, який відтепер проходитиме не у латвійській Юрмалі, а у російському курортному місті Сочі. До слова, "Нова хвиля - 2015" відбудеться в жовтні, а не в липні, як це було раніше.
 
Як повідомив молодий співак, цьогоріч організатори «Нової хвилі» змінили ще й регламент конкурсу. Про це він розповів у програмі «Світське життя» .
-  Цього року у конкурсній програмі не передбачений традиційний номер - виконання хіта своєї країни, як це було раніше. У регламенті прописані світова пісня, творчий вечір Ігоря Николаєва - тоді звучатимуть його хіти, та виконання авторської пісні, - розповідає артист.
 
За словами Олійника, у нього виникла ідея виконувати українську пісню як світовий хіт. Про це він навіть говорив з Олександром Ревзіним (режисер і постановник), але, звісно, той не погодився.
- Є у планах співати українською, але чи покажуть це, - каже виконавець.

Також Олійник додав, якщо на "Новій хвилі" заборонять усі прояви українського: патріотичну символіку, виконувати пісні рідною мовою, він відмовиться від участі у конкурсі.
  ]
 
 
Вадим Олійник - народився 19 березня 1988, у с. Нелипівці (Чернівецька область).
 
Під час участі у талант-шоу «Фабрика зірок» об’єднався у гурт з Володимиром Дантесом, що отримав назву «ДіО.Фільми» і продюсувався Наталією Могилевською,  навесні заявив про початок сольної кар’єри.
Відтак Олійник взяв участь у кастингу на участь у «Новій хвилі»-2015. Після виконання пісні Костянтина Меладзе «Кажуть, все мине» на відборі, який відбувався у Болгарії, хлопець був зачислений до списку конкурсантів.
Крім Олійника, від України на «Нову хвилю» поїде харківський гурт The Pringles.
Стосовно складу журі, зокрема української її частини, точно не визначилися. Можливо, судитиме конкурсантів Ані Лорак. Володимир Зеленський та Джамала цього року відмовилися брати участь у російському конкурсі, а Іван Дорн ще не визначився з рішенням.


 скачать dle 10.5фильмы бесплатно