Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Медиків з Буковини навчали у Польщі як поводитись у надзвичайних обставинах


Фото: www.bukmed.cv.ua
Тренінг відбувся у Сучаві
У рамках реалізації програми транскордонного співробітництва Румунія – Україна – Республіка Молдова делегація медиків Чернівецької області взяла участь у першій сесії тренінгу для медичного персоналу «Медицина у надзвичайних ситуаціях та випадках – швидка відповідь транскордонним викликам», що відбувся у Сучаві.
 
Про це розповів начальник відділу профілактичної медицини Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Павлюк.
 
У складі української делегації були медичні працівники Новоселицького та Заставнівського районів, обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Лікарні швидкої медичної допомоги, представники Департаменту охорони здоров’я ОДА, управління ДСНС у Чернівецькій області.
 
Метою заходу було поглиблення співпраці та вироблення єдиних алгоритмів дій рятувальних служб трьох країн: України, Румунії та Республіки Молдова на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
 
Учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з досвідом роботи колег та на практиці відпрацювати питання організації надання медичної допомоги в умовах стихійних лих, техногенних та екологічних катастроф, соціально-політичних конфліктів тощо.

Крім цього, члени делегації відвідали лікарню швидкої медичної допомоги та центр екстреної медичної допомоги міста Сучава, обмінялися досвідом та задекларували наміри про подальшу співпрацю. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Департамент охорони здоров'я ЧОДА