Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанка Марина Скінтей стала героїнею оповідання


Фото: Богадан Логвиненка
Відомий блогер і мандрівник Богдан Логвиненко написав про дівчину цікаву розповідь
Про чернівчанку, головного редактора телеканалу "Чернівецький промінь" Марину Скінтей написали оповідання.
"Наша гарна романтична Марина Скінтей стала героїнею короткого оповідання від відомого блогера мандрівника Богдан Логвиненко", - написала у соцмережі директор магазину "Букініст" Марина Лібанова.
І додала, "добре знаю її артистичні здібності та веселий характер".
 
 
"Вона головний редактор каналу Чернівецький промінь. Я був у Чернівцях один вечір і це була неділя. І от о 9 вечора в неділю я зустрів Марину з роботи і ми довго гуляли центром, сиділи і проводили паралелі між болотами праці на державних "столичних" каналах і регіональних.
Марина працює на приватному каналі і все там виглядає як на будь-якому сучасному телеканалі. Попереднього дня, в суботу, Марина теж була на роботі.
- Завжди є що робити, - каже вона. Мене захоплюють люди, які так віддано ставляться до вибраного фаху.
Марина не скиглить, шо має працювати більше за всіх, зрештою, я не знаю, чи справді більше за всіх, але світло на каналі за собою вона вимикала остання.
- Мені трошки набридли теми. - Каже вона. - Часом здається, що люди тут хмурі, бо дивляться оцю всю жесть по телевізору і переймають її на себе. А що робити, якщо позитивних новин дуже мало? Часом здається, що я й сама перетворююсь на похмуру і нерадісну людину.
 
Кожного дня Марина веде свою передачу і до неї в гості приходять різні спікери.
- Минулого тижня прийшов один кандидат в депутати. - Каже Марина. - Я його питаю: "який у вас план? що хочете змінити в місті?", а він мені каже: "Не знаю, подивимось, як стану депутатом." Навіть іноді не можуть сказати, чого вони йдуть в депутати. А нам це все треба слухати.
Я натомість уважно і зацікавлено вислухав, на які жертви йде Марина заради своєї роботи. А саме: час від часу ходить на манікюр. Раніше сиділа по три години і вмирала, а тепер знайшла годинні сеанси. Я поцікавився, в чому різниця. 
- Коротше, той манікюр, шо годину - не такий надійний, в ньому барабулю не посапаєш. Тобто як бачиш, що хтось в барабулі колупається з манікюром - це значить тригодинний манікюр.
Так я дізнався про манікюр і сапання барабулі трішки більше від пані головної редакторки.
 
- Одного разу я йшла на манікюр і мене врятували! - З захопленням розказує Марина. - До мене підійшли троє і питають щось англійською. Я трохи відповіла, а тоді кажу, може російською? Вони - так-так. Виявилось, що вони з Латвії. Але не хотіли починати говорити російською тут. Я їх проводила по Чернівцях, показала місто. Так вони врятували мене того дня від манікюру.
Марина дуже класна і дуже весела. Хотілося б, аби в неї були позитивні герої і позитивні новини. Хотілося б, аби телебачення заряджало і мотивувало. Але для цього треба робити корисні і позитивні справи у власному містечку. Телебачення за вас їх не зробить".


скачать dle 10.5фильмы бесплатно