Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Серед 23 незвичайних рекордів України – чернівецький

Фото: ua.igotoworld.com
Відзначилися буковинські наречені, що танцювали на Панській 
Крихітна Конституція, яку можна стиснути в долоні, підводний човен, довжиною всього в 3 метри, 18 тисяч небесних ліхтариків, які здійнялися в небо, і чотири тисячі пар, що цілуються в парку, – все це Україна. Слово «рекорд» у багатьох асоціюється з Книгою рекордів Гіннесса, куди заносяться найдивовижніші світові досягнення.

Але далеко не всі знають, що українці можуть похвалитися своєю Книгою рекордів. І в ній вже безліч досягнень, поставлених нашими земляками. Силачі, спортсмени, колекціонери, винахідники, народні майстри! А ще неймовірні флешмоби і яскраві події.
Портал «Я їду в Україну» (Igotoua) вибрав 23 незвичних рекорди України, серед яких і один чернівецький – саме у столиці Буковини зорганізували наймасовіший танець у весільних сукнях.

«Одразу 826 красунь, одягнених у повітряні весільні сукні! Але найцікавіше, що учасниці флешмобу, який відбувся у 2012 році, представили грандіозну хореографічну постановку «Історія кохання». Після цього у Чернівців є всі підстави претендувати на звання «весільної» столиці України», – пише видання.
 
Усі рекорди можна переглянути ТУТ
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж