Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відкриється виставка викладачів художніх шкіл та шкіл мистецтв

В експозиції поєднаються різні види мистецтв
У середу, 30 вересня, о 15.00 у великій залі Чернівецького обласного художнього музею відбудеться відкриття ІХ обласної виставки творчих робіт викладачів художніх шкіл та шкіл мистецтв. Виставка організована методичним кабінетом початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів учбово-методичного центру культури Буковини.

На вернісажі представлені твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва 70-х художників-педагогів. Серед учасників цьогорічної виставки не лише шановані та знані митці з великим досвідом роботи, а й зовсім молоді викладачі, які роблять перші кроки на педагогічній ниві.

Поєднання в одній експозиції різних видів мистецтва: професійного й народного - складає своєрідний образ Буковинського краю – неповторного за колоритом та з багатими традиціями. Виставка також презентує постать сучасного вчителя, щиро відданого й закоханого у мистецтво, який намагається привити цю любов і своїм учням.

Мета виставки - активізація творчого процесу в художніх школах, популяризація діяльності мистецьких навчальних закладів краю, піднесення авторитету педагогічних працівників. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж