Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

До Чернівців приїде "Київ Модерн Балет" Раду Поклітару

У муздрамтеатрі вони покажуть балет "Дощ" та "Болеро"
У вівторок, 6 жовтня, у Чернівцях творча трупа "Київ Модерн Балет" Раду Поклітару представить вечір одноактних балетів. Вони покажуть балет "Дощ" та "Болеро". Захід відбудеться у муздрамтеатрі ім. Ольги Кобилянської. Початок - о 19.00.

"Болеро” Моріса Равеля — легендарна балетна партитура XX-го століття, абсолютно непередбачувана, зі сміливим трактуванням, пронизана суперечливим духом нашого часу. Вистава Раду — це розповідь про безперервну, сізіфову боротьбу індивідуумів за право на власне "Я”, за свою "несхожість”, за свободу від багатоголового, багаторукого спрута на ім’я "натовп”. 

"Дощ” — це філософська розповідь про долі людей, проти власної волі об’єднаних в одному часі і просторі. Етнічна музика і контрастна їй музика Й.С.Баха, що звучать як голоси людей, які говорять різними мовами, є чудовим тлом для хореографії.
 
У цих двох одноактних спектаклях, об'єднаних одним театральним вечором, Раду Поклітару показує глядачеві, як насправді виглядає музика. Все, що відбувається на сцені, справляє враження настільки глибоке, що дивуєшся пронизливості мови, пластики танцю... 
Раду володіє ним віртуозно. Безсумнівно, йому вдалося знайти авторський пластичний стиль, свій задум він майстерно, як постановник, втілює через актора-танцюриста, та досягає приголомшливого ефекту.

- Коли у тебе відсутні табу, палітра стає багатшою. Це може здатися еклектикою, але, працюючи у багатьох стилях, я відчуваю себе по-справжньому вільним , - сказав Раду Поклітару.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж