Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Учасників АТО відправили до Києва на форум на несправному автобусі

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: ru-neonsigns.livejournal.com
По дорозі у нього протікав радіатор та лопнуло колесо

Буковинських атовців відправили до Києва на Всеукраїнський форум учасників АТО на несправному автобусі. Про це розповіла журналістка, котра супроводжує їх у дорозі, Галина Єреміца.

– Ми вирушили у дорогу ввечері 9 жовтня – 12 учасників АТО, дві дружини загиблих героїв та представник обласного військкомату Віталій Коханюк. Транспорт – старенький автобус «Пежо» – виділила обласна влада. Однак уже на першій заправці з’ясувалося, що дорога буде нелегкою, адже транспорт мало того що некомфортний, у автобуса до всього ще й протікав радіатор, – розповідає журналістка.

За словами Галини Єреміци, водію доводилося усю ніч зупинятися та заливати у радіатор воду. Через несправність пічку увімкнути було неможливо, у автобусі замерзли вікна і навіть лобове скло, а людей холод проймав так, що заледве зігрілися по приїзді.
Однак на цьому випробування не закінчилися – перед ранком поблизу Житомира у автобуса тріснуло колесо. Пощастило, що водій втримав кермо, транспорт зупинився, а у багажнику була запаска. Учасникам АТО довелося допомагати усувати несправність.
Пані Єреміца каже – чоловіки обурені такою зневагою та вважають, що їхні пригоди у дорозі трапилися через безвідповідальність обласної влади.
– Із жахом думаємо про зворотну дорогу, можливо, будемо добиратися своїм ходом, – підсумовує журналістка. 
 
Заступник голови Чернівецької ОДА Руслан Сенчук повідомив – про проблему із несправним автобусом йому вже розповіли, її намагатимуться вирішити. У той же час, він наголосив, стан транспортних засобів, якими може розпоряджатися обласна влада – не найкращий, так що вибирати особливо немає з чого.  
«Сам я їжджу на тролейбусі і рейсовому автобусі», – каже Руслан Сенчук.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно