Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Канадські лікарі безкоштовно проводитимуть операції пораненим бійцям АТО

Фото: health.unian.net
Буковинці записатися на операцію можуть за телефоном: 095 435 30 33
 
У Києві з 23 жовтня по 1 листопада 2015 року канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції пораненим активістам Майдану та бійцям АТО.
 
Як наголосила на брифінгу директор гуманітарних ініціатив громадської організації Ukraine Canada Foundatiоn Христина Валер, з такою ініціативою виступила ця організація спільно з урядом Канади.

Канадські лікарі оперуватимуть у Центральному військовому госпіталі столиці. Робитимуть операції пораненим активістам і воїнам АТО. Зокремана на обличчі і верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин, рубців тощо.
 
Операції проводитимуть безкоштовно. Заплановано близько чотирьох десятків оперативних втручань.

Також Христина Валер повідомила, що наразі здійснюється пошук постраждалих, які потребують надання такого виду медичної допомоги. За її словами, уряд Канади виділив 1,2 млн. канадських доларів на проведення пластичних операцій в Україні. У лютому 2016 року запланований ще один тур.

 
 Буковинці записатися на операцію можуть за телефоном: 095 435 30 33.
 

Про це інформують в управлінні міжнародного співробітництва та інвестицій Чернівецької обласної державної адміністрації.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Департамент охорони здоров'я ЧОДА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж