Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанам покажуть 100 фільмів за 100 хвилин

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Найкращі короткометражки зібрали зі всього світу Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин» вже вчетверте пройде в Україні. Фестиваль у Чернівцях стартує з 22 жовтня разом з іншими двадцятьма українськими містами.

100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи тим самим вислів «стислість – сестра таланту! Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням – однохвилинний хронометраж.


Цього року на глядачів чекає цілий ешелон маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру. Це, наприклад, Дон Херцвальт, живий класик американської анімації, людина, чиє ім’я The New York Times внесла до переліку кращих аніматорів усіх часів, а також численні номінанти на премію «Оскар» серед короткометкого метру, як от британський аніматор Еіон Даффі, та ще низка постійних резидентів важливих світових кінофорумів. Ми не оминаємо й українських митців, роботи яких становлять близько 10% від загальної програми. А глядачі традиційно обиратимуть найкращі серед українських та іноземних фільмів.

Фестиваль проходить у багатьох містах України, від Ужгорода до Донецька та від Києва до Одеси! Загалом, жителі близько 20 українських міст зможуть побачити програму фестивалю. 

Детальна програма фестивалю - за посиланням: www.100films.kisff.org


скачать dle 10.5фильмы бесплатно