Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Депутати облради завершили останню сесію цієї каденції

Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
На останнє сесійне засідання шостого скликання прийшли 66 обранців
Депутати обласної ради все ж вирішили завершити останню сесію цієї каденції та зібрались на друге пленарне засідання, щоб розглянути до кінця питання порядку денного.
На останнє сесійне засідання облради шостого скликання прийшли 66 депутатів. Після ліричних виступів, обранці таки перейшли до розгляду обов'язкових питань. 
 
Зокрема, на сесії підтримали звернення до Кабінету Міністрів України з питань валютного регулювання у сфері зовнішньоекономічної діяльності та до Кабміну і Верховної Ради України щодо врегулювання суперечностей в законодавстві стосовно розвитку малого і середнього підприємництва.
 
Також депутати внесли зміни до Комплексної програми енергоефективності, енергозбереження та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів Чернівецької області на 2011-2015 роки.

Народні обранці присвоїли звання Почесного громадянина Буковини Георгію Березовському – відомому меценату, будівельнику, Герою України і найстаршому депутату обласної ради та підтримали низку запитів своїх колег.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба обласної ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж