Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині псевдомисливці вполювали на майже 12 тисяч гривень

Фото: ua.krymr.com
Браконьєрів спіймали на "гарячому" 
З початку року за порушення правил полювання у Чернівецькій області до відповідальності притягнули 41 особу.

Загалом накладено адміністративні стягнення у вигляді 4 попереджень та 37 штрафів у розмірі майже 11,4 тисяч гривень, з яких добровільно сплачено 10,4 тис грн. Матеріали справи по стягненню штрафу в розмірі 1020 грн направлено до Відділу державної виконавчої служби Вижницького районного управління юстиції.

Крім того, впродовж останніх вихідних працівники Чернівецького ОУЛМГ спільно з правоохоронцями виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 4 правопорушників на території Вижницького району. На них накладено 4 штрафи у розмірі понад 600 грн та вилучено незареєстровану мисливську рушницю.

Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує, що для участі у полюванні мисливці повинні мати при собі відповідні документи. Мова йде про посвідчення мисливця, дозвіл на добування мисливських диких тварин (ліцензія, відстрільна картка).
 
Також потрібно мати при собі контрольну картку обліку добутої дичини й порушень правил полювання, яка діє до 30 квітня 2016 року, дозвіл на користування зброєю та у разі наявності мисливських собак паспорт на них.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства