Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині знайшли прихисток понад 2,5 тисячі переселенців зі сходу

Фото: cv.mns.gov.ua
Рятувальники надають їм психологічну допомогу та привозять продукти
На території Чернівецької області проживає 2 тисячі 261 вимушених переселенців, із яких 659 дітей. Рятувальники систематично проводять виїзні рейди по місцях проживання переселенців, щоб відвідати їх та підтримати добрим словом.
 
Зокрема 20 та 21 жовтня рятувальники та психологи Управління ДСНС провели такий рейд територією Кіцманського та Заставнівського районів. Під час спілкування з людьми значну увагу приділяли психоемоційному стану вимушених переселенців, їхній адаптації до нових умов проживання, адже пережиті складні життєві події можуть надовго закарбуватися в пам’яті. Разом із цим, з дітьми переселенців провели арт-терапію та казко-терапію, яка дозволила вивчити їхній емоційний стан.
 
«У цей складний період вимушеним переселенцям вкрай потрібна допомога, зокрема і психологічна, адже пережиті травми та спогади можуть спричинити гострі стресові розлади, і якщо їх вчасно не розпізнати, то вони спричинять велику шкоду психічному здоров’ю людини», – зазначив психолог Управління ДСНС України у Чернівецькій області Дмитро Горошко.

Крім спілкування з людьми, рятувальники надають переселенцям і матеріальну допомогу. Так, працівники Кіцманського районного відділу Управління ДСНС спільно з Кіцманським волонтерським центром допомоги зібрали продукти харчування та передали їх сім’ї з міста Дебальцевого Донецької області, яка проживає в гуртожитку в Кіцмані. Люди були приємно здивовані несподіваним гостям та щиро дякували за допомогу.
 
«Переселенці потребують не лише продуктів харчування та речей першого вжитку, а й підтримки та дружньої поради. Саме тому ми проводимо такі виїзні рейди, щоб допомогти людям у їхній адаптації» – повідомив начальник Кіцманського районного відділу Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Віктор Колодрівський.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж