Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині покарали чотирьох порушників виборчого законодавства

Фото: mvs.gov.ua
Є повідомлення щодо підкупу виборців, за якими тривають перевірки Особовий склад міліції Буковини забезпечує правопорядок на виборах. Після отримання виборчих бюлетенів на типографіях, міліціонери забезпечують їх супровід. Крім цього, взято під охорону приміщення кожної виборчої дільниці та територіальних комісій.
 
Також начальник управління громадської безпеки УМВС України в Чернівецькій області Святослав Кішлар повідомив, що наразі зареєстровано понад 30 заяв та повідомлень про вчинення порушень виборчого законодавства. Поки що не має жодного кримінального порушення. Однак, є повідомлення, зокрема, і щодо підкупу виборців, за якими тривають перевірки, по закінченню яких буде прийняте законне рішення.
Інформацію про  порушення виборчого законодавства можна повідомляти за телефоном «гарячої лінії»: (0372) 52-24-42
 
 
Чотирьох порушників виборчого законодавства вже притягнуто до адміністративної відповідальності. Адміністративні протоколи складалися за порушення порядку розміщення друкованої агітації та роздачі агітаційних матеріалів без вихідних даних. Незважаючи на те, що штрафи не значні за такі порушення, але вони мають превентивну функцію. Крім цього, фіксуються випадки, пов’язанні із порушенням благоустрою, тобто розклеювання на парканах, стовпах, опорах агіток.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: СЗГ УМВС України в Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж