Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях міліція зірвала свято на Калічанці


Фото: Володимира Бешлея
Наряд правоохоронців з невідомих причин припинив святкування
У суботу, 24 жовтня, мешканці одного з мікрорайонів у Чернівцях відзначали свято "Я люблю Калічанку". Власними силами його організували самі жителі мікрорайону.

Як розповідають очевидці, свято проходило успішно. Проте ввечері наряд міліції з невідомих причин припинив святкування. 

- Ми проводили традиційне родинне свято "День Калічанки". Сьогодні нам це свято вдалося, але приїхали 10 людей у формі, які вирішили нам це свято зіпсувати, - розповідає Володимир Бешлей.

За його словами, про проведення свята правоохоронні органи та міська рада були офіційно попереджені заздалегідь. 

- Більше того, працівники міліції санкціонували проведення цього заходу, вони його охороняли. І зараз наприкінці дня вони тягнуть мене в каталажку і складають якісь протоколи. Питання за що? - наголошує Володимир Бешлей. - За словами правоохоронців, на номер "102" надійшло повідомлення, що на Калічанці проводять незаконну агітацію. Міліціонери звинуватили мене у тому, що я присутній на святі у день тиші. Проте тут було ще чотири кандидати від різних політичних сил, а претензії - лише до мене. Вважаю, що це політичне замовлення. 
 
Представник "Опори" Тарас Прокоп, який теж приїхав на місце подій, заявив, що свято - не що інше, як прихована агітація у день тиші. Однак мешканці Калічанки це заперечують. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно