Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанин Білич здобув дві перемоги у півфіналі чемпіонату України

Наш шахіст переграв представників Івано-Франківської області 

У Житомирі триває півфінал чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків і дівчат до 12 років. У другому та третьому турах чернівецький шахіст Олексій Білич переміг представників Івано-Франківської області Богдана Лозинського та Ігоря Нагорного. Нагадаємо, що у першому турі Олексій здолав опір Євгена Доценка з Миколаївської області. Зараз Олексій Білич має стовідсотковий результат - три очка з трьох можливих.

Без очкових втрат також грають Андрій Придун (Львівська область), Семен Мітусов (Донецька область), Владислав Ларкін (Миколаївська область), Владислав Тарасенко, Ілля Волощук, Максим Горошков, Алек Домальчук - Йонассон (усі – Одеська область) та Назар Лаптій (Чернігівська область). У четвертому турі Олексій Білич зіграє з Іллею Волощуком із Одеської області.

Ще один буковинець – Анатолій Вербицький набрав у трьох турах два очка. У другому турі Анатолій поступився Данилові Білецькому (Київська область), а у третьому – переміг Дмитра Рябова (Полтавська область). Суперником Анатолія Вербицького у четвертому турі стане кандидат у майстри спорту Артем Матвєєв (Миколаївська область).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж