Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Помер вихованець буковинського футболу Сергій Пасечник

Наш земляк працював у Москві

На 58 - му році життя помер вихованець буковинського футболу Сергій Пасечник. Останніми роками Сергій працював тренером у штабі школи московського ЦСКА.

Сергій Пасечник народився 17 березня 1958 році в Чернівцях, де займався футболом у тренера Михайла Мельника. У 1977 році Сергій захищав кольори чернівецької «Буковини». А у 1978-1979 роках центральний захисник грав у львівському СКА. Згодом буковинець став футболістом команди союзної вищої ліги ЦСКА (Москва). Впродовж 1979-1984 років Сергій Пасечник зіграв за ЦСКА 53 матчі. У московському колективі наш земляк грав під керівництвом титулованого українського тренера Олега Базилевича. У сезоні – 80 ЦСКА Олега Базилевича посів у чемпіонаті СРСР п’яте місце, а Сергій Пасечник не пропустив жодного офіційного матчу.

На жаль, багато зустрічей Сергій пропустив через травму. Виступи на професійному рівні чернівчанин завершив у колективі першої ліги СРСР СКА «Карпати» (Львів), за який у 1985-1987 роках провів 115 матчів (2 голи).

У 90-х роках Сергій Пасечник працював тренером російської команди «Фабус» (Бронниці), а також привозив вихованців московського ЦСКА на турніри, які відбувалися в Чернівцях. 

Помер вихованець буковинського футболу Сергій Пасечник

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж