Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Прикро, що влада автоматами хоче змінити рішення чернівчан, - депутат

Володимир Бешлей прокоментував ситуацію із обшуком квартири Білика
Під час сесії Чернівецької міської ради кандидат у депутати від партії "Рідне місто" Володимир Бешлей подякував чернівчанам, котрі 25 жовтня прийшли на вибори та висловили довіру цій партії.

- Городяни своїм волевиявленням вказали на двері тій владі, яка всіх українців уже довела до злиднів, підняла тарифи на ЖКГ до непомірних - нині люди на межі виживання. Це перший сигнал владі, котра не розуміє і не може змиритися з тим, що містяни висловили довіру "Рідному місту", команді, яка, захищає інтереси простих чернівчан, - каже депутат.
 
- Прикро, що автоматами хочуть змінити рішення чернівчан та тиснуть на представників команди "Рідне місто".
Звертаю увагу на те, що сьогодні в Кабміні вирішується доля чернівчан і результати виборів переписують саме в Кабінеті Міністрів. Міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що за три дні суд винесе вирок і покарають невинних людей практично ні за що.
"Рідне місто" отримало перемогу на 23 округах із 42-х. Ця політична сила здобула 11 мандатів, і стане найчисельнішою фракцією у міській раді

Але чомусь міська влада не приділяє уваги іншим важливим питанням. Зокрема, досі не закрите майже дворічне питання із бронежилетами, незаконним вивозом гравію, правоохоронці закрили очі на факт підкупу депутатів.
Окрім цього, пан Бешлей загадав і про "шкурняки", які 10 місяців намагались протягнути на сесію.
 
Депутат також прокоментував і ситуацію і безпідставним обшуком у квартирі кандидата в депутати від партії "Рідне місто" Ростислава Білика.

- Через день після виборів влада увірвалася до людини, яка має повагу перед викладацьким складом ЧНУ та студентами, щоб повністю перевернути весь дім, шукаючи незрозуміло що. Це робилося для того, аби лише залякати команду "Рідного міста" та не допустити до участі у другому турі. Я переконаний, що чернівчани - мудрі і зроблять правильний вибір 15 листопада.
А якщо Олекій Каспрук не довіряє вибору городян, ідемо на перевибори, тоді буде змога переконатися, що містян не купити, і не залякати.
 
Підтримав колегу і кандидат у депутати від "Рідного міста" Анатолій Чесанов. Він, зокрема, наголосив, що у історії Чернівців це перший випадок, коли місцева партія із переконливим відривом від конкурентів перемогла на виборах.
"Рідне місто" отримало перемогу на 23 округах із 42-х. Ця політична сила здобула 11 мандатів, і стане найчисельнішою фракцією у міській раді. Тож із вибором городян варто рахуватися. 
                                                 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж