Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанин відзняв ще один патріотичний кліп із серії "Музика воїнів"

Фото: Олександра Ткачука
Доброволець, боєць Нацгвардії виконує авторську композицію "Сон козака"
Чернівчанин, фотограф, режисер Олександр Ткачук, який заснував унікальний патріотичний проект "Музика воїнів" презентував ще один кліп із цієї серії.
 
Нагадаємо, раніше він відзняв відео, де Гімн України грає на віолончелі музикант із вигаданим псевдо "Мартін", а у виконанні бандерівця ожила повстанська пісня "Лента за лентою" також записав епізод як військовик виконує "Місячну сонату".
 
 
Цього разу чернівчанин відзняв епізод, у якому доброволець, боєць Нацгвардії Віктор Кривоносов, позивний «Дзвонар» – виконує авторську композицію "Сон козака".
Про це Олександр Ткачук повідомив у соціальній мережі.
 
"Віктор Кривоносов, позивний «Дзвонар» – доброволець, боєць Нацгвардії. Зараз захищає Україну в зоні АТО. Віктор – запорізький козак. Та не лише по духу і вигляду. Він історик-археолог. Працює в національному заповіднику «Хортиця». Б'є у дзвони у історико-культурному комплексі «Запорозька січ» з 2011 року.
Дзвін – сакральний музичний інстурумент для українців. Ним скликали народ на віче, а також сповіщали про небезпеку. Якщо нападав ворог дзвоном закликали народ на захист і боротьбу. А ще звучання дзвонів означало звістку про перемогу.
«Сон козака» – авторська композиція «Дзвонаря». Символізує тривогу та біду, яка лізе звідусіль на Україну, та наприкінці після удару великого дзвону настає спокій і мир.", - написав чернівчанин. 
  Чернівчанин відзняв ще один патріотичний кліп із серії "Музика воїнів"
Чернівчанин відзняв ще один патріотичний кліп із серії "Музика воїнів" 
                                                         
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж