Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук завадив депутатам проголосувати за звернення щодо відставки Яценюка

Фото: Руслана Козлова©"Чернівецький промінь"
Під зверненням поставили підписи 21 народний обранець Ігноруванням проблем громадян завершилася каденція шостого скликання міської ради.
Група депутатів міськради намагалася винести на розгляд сесії питання щодо звернення до Верховної Ради та Президента України стосовно відставки прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Під зверненням поставили підписи 21 народний обранець. Ініціював їхній збір депутат Анатолій Чесанов.

Проте меру Олексію Каспруку  не сподобалася ідея про відставку свого партійного лідера Яценюка, і він просто не дав можливості депутатам проголосувати за звернення до Президента України.
 
Депутати Валерій Чинуш та Анатолій Чесанов просили у міського голови надати їм слово, однак він відмовився це зробити.

«Ми, депутати Чернівецької міської ради, глибоко стурбовані відсутністю реформ в Україні. Діяльність Уряду Арсенія Яценюка – це суцільна імітація реформ в країні, а не реальні зміни на благо громадян та держави. Все, чого досягнув Уряд на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком – це тотальне зростання цін на житлово-комунальні послуги, на газ і електропостачання, на продукти харчування та ліки. І все це на фоні знецінення національної валюти, мізерних зарплат та пенсій українців. Водночас, в країні продовжує процвітати корупція.
Буковинці, чернівчани та увесь народ України засуджують бездіяльність та імітацію реформ Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, і вважають політику Уряду – антинародною, такою, що привела до тотального зубожіння українців.
У зв’язку з цим ми, депутати Чернівецької міської ради,  вимагаємо ініціювати недовіру Уряду та відправити Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка у відставку», – йдеться у тексті звернення.  
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж