Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині щеплення від поліомієліту таємно перевіряє ОБСЄ

Фото: dt.ua
На відміну від міністра охорони здоров’я, закордонні інспектори з’являються у медзакладах без попередження 
Слідом за Квіташвілі щепленнями від поліомієліту у Чернівцях і області зацікавилася ОБСЄ. Представники місії вивчають проведення додаткової імунізації в Україні. Для цього вони мають вибірково відвідати заклади, де щеплюють дітей від поліомієліту, в усіх обласних центрах та у кількох районних центрах кожної області.
 
У Чернівцях представники ОБСЄ вже побували у міській дитячій поліклініці, що на проспекті Незалежності.
Спочатку вони розмовляли з батьками дітей на вулиці біля приміщення поліклініки. Запитували, чи знають вони про додаткову імунізацію, цікавилися, як організовано щеплення у поліклініці, чи є у батьків претензії тощо. Потім вони поспілкувалися з батьками і персоналом у закладі та представилися головному лікарю.

- Наперед про цей візит ми не знали, тому він став несподіванкою. Попри це, за словами представників місії, вони були приємно вражені організацією кампанії додаткової імунізації, зокрема тим, що у поліклініці виділено окремі дні для щеплень оральною та інактивованою вакциною, та проводенням вакцинації за індивідуальним графіком для запобігання черг, - каже головний лікар міської дитячої поліклініки Іван Хорошенюк. – Після знайомства, представники місії все детально зафотографували та задокументували для звіту ВООЗ.
 
Крім Чернівців, представники місії ОБСЄ в Україні ознайомляться з проведенням вакцинації проти поліомієліту також у двох райцентрах.

Як повідомила головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я облдержадмінстрації Олександра Гира, інспектування імунізації на завдання ВООЗ має на меті не лише контроль за її проведенням, а й вивчення умов медичних закладів, де щеплюють дітей від поліомієліту. Для того, щоб у разі потреби допомогти їм, приміром, із оновленням холодильного обладнання для збергіання вакцин тощо.    скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж