Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через ремонт дороги мешканці Роші-Стинки ходять пішки 4 зупинки

Фото: buknews.com.ua
Підрядник обіцяє, що за два дні асфальтування дороги буде закінчено
«Дорогою до виборів» з іронією називають мешканці мікрорайону Роша-Стинка маршрут автобусу №19, що курсують тут. Бо, за їхніми словами, асфальтують цю дорогу вже років зо двадцять: акурат по шматку до кожних місцевих виборів. Наразі незаасфальтованим залишився один із середніх відрізків дороги.
 
Його почали готувати до асфальтування ще у жовтні, проте за день до голосування техніка зупинилася. «До наступних виборів», скрушно зітхали мешканці мікрорайону. Однак цього тижня роботи було відновлено. На невпорядкованій ділянці дороги почали класти асфальт. З цієї причини єдиний вид громадського транспорту – автобус №19 – ходить за скороченим маршрутом, не доїжджаючи до кінцевої чотири зупинки. Це створює незручності особливо для людей похилого віку і дітей, яким доводиться пішки долати по кілька кілометрів.
 
- Вранці, коли люди їдуть на роботу і навчання, автобус ходить до кінцевої зупинки, а за скороченим маршрутом лише вдень. Незручності ці тимчасові. Підрядник обіцяє, що протягом двох днів асфальтування дороги буде закінчено. Щойно це буде зроблено, повноцінний рух автобусу відновиться, - коментує спеціаліст відділу транспорту департаменту житлово-комунального господарства Григорій Косован.   скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж