Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

6 дітей на Буковині захворіло на гострий в’ялий параліч

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Фото: slovovolyni.com
Однією з причин, що викликають це захворювання, є поліомієліт 
На Буковині триває імунізація дітей проти поліомієліту. На початку жовтня область отримала більш як 64 тисячі доз французької оральної вакцини та 14 тисяч – інактивованої, яку використовують для першого щеплення.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксани Андрієць, наразі перше щеплення від поліомієліту зробили більш як 5 тисячам дітей, оральною вакциною (крапають у рот) привили 38 тисяч малюків.
Загалом план щеплення в області виконано на 70% – деякі дітки хворіли, є також частина малюків, батьки яких вагалися та сумнівалися у якості вакцини.

Тим часом, головний державний санітарний лікар областіНаталя Гопко запевнила – вакцина перевірена часом. В області її застосовують вже не вперше, і за час застосування випадків реакції не було.
Фахівці також наголошують – проти показів до застосування вакцини небагато, не є ними ГРВІ, яке перебігає без температури. Однак якщо у дитини кишкова інфекція – щеплення краще відтермінувати.

Пані Гопко також повідомила – з початку року в області зареєстровано 6 випадків гострого в’ялого паралічу.
У двох діток діагноз «поліомієліт» лабораторно не підтверджено, на результати досліджень іще чотирьох наразі чекають.
- Це доводить, що загроза поліомієліту є досить реальною, захворювання це невиліковне, тож єдиним способом уберегтися є щеплення, – зазначила Наталя Гопко.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно