Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Прокуратура у Чернівцях не пустила на брифінг адвоката Ростислава Білика

Фото: bukpravda.cv.ua
Мовляв, висловлювати свою думку він може у залі засідань, але не під час інформування ЗМІ 
Адвокат родини Біликів Дмитро Бугай приїхав із Києва, аби з’ясувати у прокуратурі, з яких причин чинять тиск на його підзахисного.

- Нині ЗМІ ллють потоки бруду на мого клієнта. Тому і навідався до Чернівців, аби розібратися у ситуації, - заявив адвокат.
Цього ж дня у прокуратурі Чернівецької області мав відбутися брифінг щодо дотримання виборчого законодавства. Серед питань працівники прокуратури, зокрема, повинні були розповісти і про провадження проти Ростислава Білика. Дмитро Бугай попросив дозволу взяти участь у брифінгу, аби висловити альтернативну точку зору для об’єктивності. Проте його на захід не пустили.

- Я попросив дати мені можливість виступити на брифінгу, - розповідає адвокат. - Мені відмовили. Відповіли, що брифінг – подання інформації в односторонньому порядку. Розмова у форматі «питання – відповідь», а також дискусії тут не передбачені.

Пізніше представники прокуратури відповіли журналісту «Чернівецького променя» відпововіли - брифінг - для ЗМІ. Журналістів проінформують про результати кримінального провадження щодо підкупу виборців. А вести конструктивний діалог адвокат може у залі засідань. 

- Як бачите, якщо проти вас репресивний орган застосовує кримінальне провадження, маючи при цьому зв’язки зі ЗМІ, у вас немає жодного шансу протистояти цьому, та відстоювати власну правоту законними методами, - резюмував Д. Бугай.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж