Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Буковинська міліція змінила назву, але не керівний склад

Міністерство внутрішніх справ стало Національної поліцією
7 листопада, набув чинності Закон України «Про Національну поліцію». Відповідно до нього у кожній області створені Головні управління Національної поліції. Керівником поліції Буковини призначили Сергія Пілігріма - тепер уже колишнього очільника буковинської міліції.

Згідно з наказом, Сергій Пілігрім наразі буде тимчасово виконуючим обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

На посади вже призначено заступників начальника Головного управління поліції, керівників галузевих служб, відділів та відділень поліції у районах, слідчих, працівників чергових та режимно-секретних частин.

До 31 грудня 2016 року поліцейські зможуть використовувати атрибути міліції, зокрема – посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України.

Також правоохоронці повідомляють, що протягом цього періоду поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції. Це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: СЗГ УМВС України в Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж