Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Замість владників, пам’ятні відзнаки для бійців АТО придбали випускники БДМУ

Фото: bsmu.edu.ua
Держава не завжди спроможна віддячити простим солдатам
На звернення старшого лейтенанта, командира взводу управління 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (Луганська область) Паскаря О. Є. щодо волонтерської допомоги в придбанні пам’ятних відзнак для бійців цієї частини, з ініціативи Асоціації випускників БДМУ на кошти, зібрані випускниками Чернівецького державного медичного інституту 1985 року, придбані військові нагороди.

«Дякуючи патріотам, які допомагають військовим нести важку службу в зоні АТО, кращим бійцям, що демобілізуються, вручені пам’ятні відзнаки про виконання ними військового обов’язку, пройдений бойовий шлях в Луганський області. Артилеристи-самохідники брали участь у боях за Луганський аеропорт, Трьохізбенку, стримували ворога під Щастям, Станицею Луганська, Айдаром.
 
Держава не завжди спроможна віддячити простим солдатам,офіцерам, які не сховалися під час мобілізації, а поїхали бойовий шлях і виконали чоловічий обов’язок, і кращим з кращих вручені ці нагороди, які є свідченням поваги суспільством цих героїв. Волонтери, небайдужі громадяни ще раз довели готовність підтримувати армію не лише матеріально, але й моральний дух військових».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба БДМУ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж