Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

На вулиці Небесної сотні побили молоду агітаторку

Невідомий чоловік штовхав та навіть душив дівчину  У Чернівцях на вулиці Небесної сотні побили 22-річну дівчину, вирвавши у неї з рук листівки кандидата у мери від "Рідного міста” Віталія Михайлішина. Як розповіла потерпіла, вона йшла вулицею, розмовляючи по телефону. До неї підійшли чоловік та жінка. Невідомий почав виривати у дівчини з рук листівки та рвати їх. Потім він замахнувся, аби вдарити агітаторку, та їй вдалося ухилитися. Нападника це розлютило, тож він узявся душити бідолашну і сильно штовхнув її. Якби позаду дівчини не опинився сітілайт, вона впала би на землю.
Врятувало потерпілу те, що її кинувся захищати якийсь юнак. Тож нападник утік, забравши із собою ті агітаційні листівки, які не встиг пірвати.

Дівчина викликала правоохоронців, на яких довелося чекати більш як 40 хвилин. По приїзді вони записали свідчення потерпілої та склали відповідний протокол.

Крім того, із камери спостереження вдалося отримати фото нападника.

На вулиці Небесної сотні побили молоду агітаторку
 
 
 
 
 
 
 
 

На агітаторів у Чернівцях нападають уже не вперше, так у жовтні погрожували розправою літньому чоловікові-агітаторові на вулиці Полєтаєва
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж