Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Електронна петиція про ремонт вулиць Козачука та Гонти набрала 250 голосів

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Тепер на її реєстрацію та розгляд у владників є 10 днів  Перша електронна петиція на сайті міської ради набрала 250 голосів.
«Прошу розглянути звернення щодо ремонту частини вулиці Козачука та Гонти. Ремонти на цих вулицях не здійснювались впродовж багатьох років і відносяться до центральної частини міста», – ідеться у тексті петиції.
 
Упродовж одного робочого дня з моменту набрання 250 підписів петиція реєструється в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян», та невідкладно передається на розгляд відповідному органу чи посадовій особі.
Через 3 робочих дні на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради оприлюднюється інформація про початок розгляду електронної петиції.
 
Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не більше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду (крім випадків, коли потрібен додатковий час для розгляду питання на сесії міської ради, засіданні міськвиконкому, на громадських слуханнях).скачать dle 10.5фильмы бесплатно